• Demirkapı Keresteciler Sit. Topçular Cd. No:11 Setüstü Eyüp / İSTANBUL
  • 0 (212) 576-1876
Sık Sorulan Sorular
İşletmelere Özel Dosya Üretiminiz Var mı?
Özel Baskı Yaptırmak İstiyorum Ancak Üretimden Önce Dosyayı İstediğim Şekilde Nasıl Görebilirim?

Özel baskı isteyen müşterilerimize gerekli teknik desteği vermekteyiz. İstenilen her iş için dijital kılavuz gönderilmekte iş onaylanırsa üretime girilmektedir.

Ödeme Seçenekleriniz Nelerdir?

Kredi kartına tek çekim-mail order, nakit ödeme ve havale/EFT yaparak ödeme yapabilirsiniz.

Geri İade İmkânım Var mı?

Standart dosyalarımızda veya ayıplı ürünlerde koşulsuz ister iade, isterseniz değişim yapabilmekteyiz.  İade durumunda anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargoyla ücretsiz şekilde gönderim sağlayabilirsiniz. Özel üretim dosyalarda ayıplı ürünler dışında iade veya değişim yapılamamaktadır.

Sevkiyat Süreci Nasıl İlerlemektedir?

Siparişiniz sonrası talep ettiğiniz ürün stokta varsa ve ödeme yapılmışsa saat 15:00'a kadar gelen siparişlerde aynı gün kargoya vermekteyiz. Anlaşmalı kargonuz olmaması durumunda anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargoyla alıcı ödemeli şekilde gönderebilmekteyiz. Ocak 2024 İtibariyle Güncel Veriler; 15.000 TL ve üzeri alımlarda İstanbul içi ücretsiz gönderimini yapmaktayız. Yurtiçi kargo ile koli başına tüm (Kartoteks askılı dosya dolapları hariç)Türkiye için tek tarife gönderim ücreti KDV dahil 120 TL'dir. (Dinamik Fiyatlar Değişebilir) Talep doğrultusunda nakliye bedeli ürün birim fiyatına dahil edilerek peşin ödemeli şekilde gönderim yapabilmekteyiz.

Tunadosya.com Sitesiyle Bir İlginiz varmı?

Evet www.tunadosya.com ve www.askilidosya.com Tunakart markasının 2 resmi sitesidir.

Perakende Satışınız Var mı?

Evet Perakende satışımız var. İster bayilikler vasıtasıyla isterseniz sitemiz üzerinden sipariş geçebilirsiniz.

Sitede neden fiyatlar verilmiyor?

Üretici olduğumuzdan ve bayi ve kırtasiyelere ürün tedariği sağladığımızdan dolayı sitede fiyat yayınlamamaktayız. Ürün birim fiyatlarını 0212 576 18 76 no'lu telefonu arayarak öğrenebilirsiniz.